Archives for Апрель 2021

Мати розбагатіла на інтимних фото і змінилася до невпізнання

35-річна Христина Джеймісон (Krystina Jamieson) з Великобританії витратила 250 тисяч фунтів стерлінгів на пластичні операції, змінившись до невпізнання. Як повідомляє Daily Mail, вона розбагатіла на продажу інтимних фото через сервіс OnlyFans.

За словами британки, вона поєднує управління власним тренажерним залом з публікацією оголених знімків, а також неофіційною роботою домінатрікс. Джеймісон оцінює свої заробітки в дві тисячі фунтів на місяць тільки на продажу фотографій в OnlyFans.

Жінка зізнається, що пристрастилася до пластичної хірургії після збільшення грудей в 18 років. Після цього вона також зробила дві пластики носа, підтяжку обличчя, вісім операцій зі збільшення грудей, підтяжку верхній частині живота, збільшила губи і навіть змінила форму вагіни.

«Коли в червні у мене народилася дитина, всі мої близькі друзі і сім’я сказали, що він схожий на мого чоловіка, тому що ніхто не може згадати, як я виглядала без всіх цих операцій», — розповіла Джеймісон. Вона зауважила, що після такої кількості хірургічних втручань її груди абсолютно нерухомі. Британка жартома повідомила, що через це перестала носити бюстгальтер.

Джеймісон поскаржилася, що далеко не всі люди позитивно ставляться до неї і її незвичайної зовнішності. Однак, незважаючи на негативні коментарі, британка запевнила, що їй все одно, що про неї думають оточуючі.

Раніше американка Брук Шуенеман (Brooke Schueneman) зареєструвалася на сайті OnlyFans і почала продавати свої інтимні фотографії, щоб віддати борги, що накопичилися і прогодувати сім’ю.