Блогерша схудла на шість розмірів і стала нещасною

Блогерша із Західного Сассексу, Великобританія, Лея Джейн схудла з розміру XXXL до M та розповіла, як змінилося її життя після трансформації. Її історію опублікувало видання The Sun.

39-річна британка зізналася, що схуднення на шість розмірів (з 24 до 14 розмірів у системі США) зробило її нещасною. Джейн зазначила, що для досягнення бажаного результату їй довелося кілька разів вдатися до пластичної хірургії. Відомо, що вперше вона лягла під ніж у 23 роки, щоб позбутися в’ялої шкіри на животі, що утворилася після різкого схуднення.

Проте втручання одразу не дало помітного результату. У гонитві за худорлявістю дівчина також перенесла серію інвазивних операцій, однак повного задоволення від зовнішнього вигляду вона так і не досягла. Крім того, Джейн зізналася, що так і не стала впевненою у собі, незважаючи на схуднення.

На даний момент жінка проходить курс терапії із психологом. «Зовнішніх змін замало, все починається зсередини. Якщо ви змінюєтеся, щоб стати більш привабливим для чоловіків, це небезпечний шлях. А якщо ви намагаєтеся в такий спосіб подолати свої психологічні проблеми, то у вас теж нічого не вийде», – вважає Джейн.

У лютому мешканка Лондона Кара Кондіт скинула вагу після багаторічного цькування оточуючих та здивувала користувачів мережі своїм перетворенням. Дівчина зізналася, що через зайву вагу у підлітковому віці носила виключно закритий та об’ємний одяг. Схуднувши, британка стала позувати в бікіні та відвертих вбраннях.