Блогерша витратила стан на пластику і сховала фігуру, що стала ідеальною

Маркетинговий консультант Леа Джейн, яка веде популярний аккаунт TikTok під псевдонімом @leah_jane___, з дитинства мріяла про ідеальну фігуру. Історію її прагнення краси розповіло видання The Sun.

У 18 років Джейн, яка боролася з дитячим ожирінням, змогла схуднути на 57 кілограмів. У 23 роки вона вирішила позбавитися від обвислої шкіри на животі, на що витратила близько 7,3 тисяч фунтів стерлінгів (600 тисяч рублів), через два роки зробила підтяжку грудей, що обійшлася не набагато дешевше. «Я зробила підтяжку грудей, тому що груди буквально висіла нижче за пупок», — розповідає жінка.

Потім була дорога операція з пластики стегон, ускладнення після якої змусили Джейн лягти під ніж ще двічі. «Відновлення було важким. Потрібно було знову підтягувати шкіру, бо вона провисла, і ще раз, бо шрами не гоїлися», — пояснює фанатка пластики, як витратила цілий стан. Проте тіло блогерши, що стало ідеальним, ховала навіть після операцій.

Жінка зізналася, що не могла прийняти себе навіть у розмірі одягу S. «Я втратила вагу, зробила косметичні операції, щоби прийти у форму, але не була задоволена. Я ненавиділа своє тіло, як я виглядаю, хоч і була худою. Навіть після всіх цих витрат я хотіла сховатися від усіх, божеволіла від невпевненості і не хотіла, щоб хтось бачив моє тіло», — згадує вона.

В даний час Джейн трохи погладшала, носить розмір одягу M-L і розповідає про бодіпозитив у соціальних мережах. «Мені довелося багато пропрацювати із психотерапевтом. Я підписалася на облікові записи задоволених своїми фігурами людей, і це допомогло. Ми можемо контролювати свої думки та змінюватися. Це нелегко, але неможливо. Ви можете навчитися не ненавидіти своє тіло», — каже вона.