Ринопластика від "А" до "Я"
   

Ціни на ринопластику

25.02.2012

Дізнатися точну вартість цієї операції наперед неможливо. В кращому разі медичні центри указують середню ціну на ринопластику, не забуваючи при цьому підкреслити, що остаточний розрахунок складається із загального обсягу робіт і складності проведення процедури. Додайте до цього «комісійні» збори медустанови і, зрозуміло, винагороду лікарю. А чим вищий статус у фахівця, тим дорожче обійдеться і так не дешева ринопластика. Скільки ж коштує виправлення помилок природи?

Ціни на ринопластику в Москві

Столичним жителям Росіїх неабияк повезло. У цьому місті розташовано більше сотні медичних установ, що спеціалізуються на пластичній хірургії. Ось тільки прайс на свої послуги виставляють не все, тому охочі змінити свою зовнішність вимушені дзвонити по численних телефонах або заповнювати форми зворотного зв'язку на сайтах компаній. І тут вже вибір клініки часто залежить виключно від людського чинника: правильної консультації оператора або швидкої відповіді на електронний запит. Відчувши увагу і пошану до своєї персони, не знайомий з розцінками людина розлучиться з своїми грошима легко, тільки згодом дізнавшись розміри переплати.

Щоб не живити ілюзій, тим, хто збирається робити корекцію носа, слід знати, що базова вартість ринопластики складає 60 000 рублів і доходить, в середньому, до 90 000 рублів. Такі ціни на ринопластику диктують перевірені медичні установи. Але в інтернеті можна знайти і економніші пропозиції. Вам можуть зробити пластику носа і за 45 000 рублів (у клініках, що недавно відкрилися або маловідомих, вирішили провести таким чином свою прмо-кампанію), і навіть за меншу суму, залежно від складності операції. Так, наприклад, корекцію кінцевого відділу з укороченням можна зробити за 44 000, корекцію крильних хрящів за 38 000, а посічення підстав крил носа всього за 26 000 рублів. Слід зазначити, що, погоджуючись на ті, що здаються дешевими, на перший погляд, операції, необхідно уточнювати, скількох зон необхідно торкнутися у вашому конкретному випадку і чи входять в цю суму супутні послуги. Можливо, вам доведеться додатково сплатити стаціонар (він потрібен протягом первих двох днів після проведення ринопластики).

Якщо ж ви знайшли вигідну для себе пропозицію, але про якість послуг в клініці, що демпінгує, немає ніяких відгуків, задумайтеся, чи потрібен такій вам «кіт в мішку». З одного боку, про роботу хірургів клінік, що недавно відкрилися, знайти відгуки дійсно важко. Але якщо на власне перетворення у вас є обмежена кількість засобів разом з достатньо великою кількістю часу, розумніше було б дочекатися спецпропозицій від перевірених клінік.

Вартість ринопластики в Росії

У крупних містах Росії як такий середньої ціни на ринопластику носа немає. Так, в Катеринбургу вартість пластики носа може бути і 60 000, і 80 000, і навіть 110 000 рублів. У Уфі змінити контур носа можна за 35 000, в Санкт-Петербурзі ринопластику можна замовити за 60 000 рублів.

Знову-таки в інтернеті можна наткнутися і на набагато дешевші варіанти. Так, в Челябінську усунення провисання кінчика носа коливається від 13 000 до 19 000 рублів, а корекція комбінованих деформацій носа доходить до 66 000. При цьому в інших клініках міста верхня межа для найскладнішої операції складає як 55 000, так і 100 000 рублів.

У Нижньому Новгороді ціни на ринопластику можуть доходити до 145 000 (комплексна корекція носа разом з перегородкою). Зрозуміло, усунення деформацій в кожній конкретній зоні носа буде значно дешевше. Так, «обрізати» довгий кінчик можна за 50 000 рублів, видалити горбовину – приблизно за ці ж гроші, а ось звуження спинки носа або створення її з нуля обійдеться на 10 000 рублів дешевше. В порівнянні з такими цінами клініка у Воронежі б'є всі рекорди по економії засобів своїх клієнтів. У каталозі пропозицій фірм міста висить оголошення про ринопластику за 15 000 рублів. Правда, чи варто довіряти тим, що настільки безкорисливим лікарюють, ще питання.

Ціни ринопластики носа в Європі і Азії

Щоб добитися стовідсоткового результату, багато росіян відправляються в клініки, що знаходяться за кордоном. Найбільш поширені тури серед наших туристів, охочих виправити недоліки в зовнішності, - до Ізраїлю. Правда, там навіть на московські ціни розраховувати не доводиться. Ринопластика без урахування авіаперельоту, мешкання, живлення і післяопераційної фізіотерапії обійдеться тут в 2 800$ або 1800 євро. У Південній Кореї послуги з корекції носа стоять дорожче. Так, наприклад, операція в сеулі обійдеться приблизно в 4000$, але якщо ви замовите відразу декілька пластичних операцій, можете розраховувати на знижку.

У Німеччині вартість ринопластики обчислюється в євро. Послуги німецьких фахівців достатньо сильно б'ють по гаманцю росіян. Так, повна ринопластика в Мюнхені обійдеться нашим співгромадянам в 7500 – 8 000 євро. У цю суму включено все: і консультації фахівця, і наркоз, і супутні медикаменти, і післяопераційний стаціонар.

У Австрії середня ціна на ринопластику складає 4700$, в Бельгії і Угорщині – 2900$, в Іспанії – 4500$, в Литві – 2550$, в Норвегії 4650$, в Польщі 2300$, в Тайланде 2700$, в Хорванії 2450$, у Франції 4500$, а в Чехії – 3200$ (вартість операцій вказана на основі даних, наданих Treatment Abroad PriceWatch).

Ціни пластики носа в США

У США ця пластична процедура коштуватиме ще дорожче. Середня ціна на ринопластику носа в американській клініці - 6000$. Виправити загострений ніс ви зможете за 1500 – 2 000$, а повна реконструкція або перебудова носа коштуватиме близько 8 500$.

Ми сподіваємося, що ці дані допоможуть вам спланувати бюджет на ринопластику. Зверніть увагу, що опубліковані цифри складають лише середню вартість операцій в різних містах і країнах. Тому, щоб не сплохувати, розраховуйте на великі витрати і відкладіть якусь суму про запас.Статті
Комп'ютерне моделювання обличчя
 • Як побачити, яким буде новий ніс?


 • Ніс до і після ринопластики
 • Ринопластика - що це?


 • Контури носа
 • Ринопластична операція


 • Ринопластика
 • Пластика носа – радикальний крок до мрії


 • Ринопластика: до і після операції
 • Ринопластика - операція з виправлення носа

 • Римський лікар Цельс
 • Історія ринопластики у світі


 • Ринопластична операція
 • Розвиток ринопластики у XX столітті
 •  
  Головна ||| Новини ||| Статті
  © 2012 Ринопластика