Дієтолог назвав причини повільного схуднення

Дієтолог Соломатіна порекомендувала не худнути без попередньої здачі аналізів

Дієтолог Олена Соломатіна пояснила, чому в деяких людей схуднення йде повільними темпами чи вага зовсім не скидається. За її словами, часто люди самі прописують дієти, не знаючи причини набору кілограмів. Крім того, часто вони не додають до раціону харчування фізичне навантаження та не вирівнюють питний режим. А без цих двох складових скинути кілограми так, щоб вони пішли назавжди, не вийде, упевнена фахівець з харчування. Про це Соломатіна розповіла у розмові з «Лентою.ру».

Насамперед людині, яка бажає схуднути, необхідно здати аналізи, наголосила дієтолог.

«Потрібно насамперед розібратися і зрозуміти чому людина погладшала, що цьому передувало. Тому про всяк випадок слід здати аналізи. Якщо не було жодних соматичних захворювань, скажімо, проблем із щитовидною залозою, то можна розробляти дієту», — зазначила порядок дій Соломатіна.

Часто буває, що людина не може схуднути, оскільки у неї порушений мікроклімат у кишках, поділилася вона. «В особливо важких випадках зараз практикують пересадку калу від струнної людини повної, і тоді вона худне», – розповіла Соломатіна.

Відновити власну мікрофлору кишечника допоможе клітковина. Її надміру в овочах, зазначила дієтолог. Також у цьому питанні допоможуть крупи. Слід вибирати не висококалорійні, цільнозернові види, які потрібно варити. Наприклад, підійдуть гречка, пшоно та вівсянка. Гречку та вівсянку фахівець із харчування запропонувала навіть не варити, а запарювати.