Фанатів здивувала різниця у зовнішності Мадонни у житті та на фото у соцмережах

Американська співачка Мадонна здивувала фанатів зовнішнім виглядом на модному показі британської виконавиці та дизайнера FKA Twigs у Лондоні. Відповідний матеріал та коментарі наводить видання Daily Mail.

63-річна знаменитість вибрала для появи довгу атласну сукню, шкіряну куртку з безліччю металевих заклепок і масивні черевики чорного кольору. Поп-виконавиця доповнила образ трьома намистами, сережками-хрестами, сонцезахисними окулярами та сумкою у вигляді вінтажного аудіомагнітофону. При цьому вона заплела волосся у дві об’ємні коси і зафіксувала його чотирма шпильками.

Шанувальники не впізнали Мадонну на опублікованих фото та звернули увагу на різницю у зовнішності співачки у житті та на знімках, які вона публікує у соцмережах. “Виглядає як стара бабуся”, “Це її обличчя або маска?”, “Вона відчайдушно намагається повернути час назад”, “Вона виглядає шкода і безглуздо”, “Здається, вона перестаралася з ботоксом”, “Що з її обличчям?”, “Вона нас обманює”, – висловлювалися користувачі.

Раніше в травні стало відомо, що Мадонна зверталася по пораду з пластичних операцій до бразильця Родріго Алвеса із зовнішністю ляльки Барбі. За словами Алвеса, який зробив камінг-аут як трансгендерна жінка Джесіка, це сталося у 2019 році на одній із вечірок їхнього спільного друга в Лондоні. Тоді поп-виконавиця привітала телезірку, зробила кілька компліментів щодо її зовнішності та запитала, як «шкіра на її обличчі стала такою пружною». На це Джессіка відповіла, що для покращення якості шкіри «зробила кілька процедур з ін’єкціями щодо посилення вироблення власного колагену».