Інтимні фото пацієнтів пластичних клінік опинилися під ризиком потрапити в мережу

Група хакерів REvil пригрозила злити в мережу відверті фотографії пацієнтів, які пластичні хірурги робили під час оглядів. Про це повідомляє «Бі-бі-сі».

За інформацією видання, невідомі зламали хмарні сховища найбільшої британської мережі клінік Hospital Group і пообіцяли опублікувати дані, якщо не отримають грошову виплату.

Йдеться про інтимні фотографії пацієнтів, які хірурги робили до і після проведення операцій для оцінки результату хірургічного втручання. Відзначається, що більше 900 гігабайт кадрів з оголеними людьми опинилися під ризиком потрапити в мережу.

Представники Hospital Group підтвердили факт злому і підкреслили, що компанія поінформувала про це своїх клієнтів і управління комісара з інформації Великобританії (Information Commissioner’s Office). Клініка також звернулася до місцевої поліції та Національного центру кібербезпеки.

Раніше в листопаді еротичну зйомку на російському заводі для новорічного календаря злили в мережу. Запрошені керівництвом Башкирського арматурного заводу моделі позували у відвертому вигляді біля верстатів в цехах заводу, а також в переговорній кімнаті.

Добавить комментарий