Кендалл Дженнер запідозрили у пластиці грудей на новому фото у бікіні

The Sun: Кендал Дженнер спровокувала чутки про збільшення грудей після фото в бікіні

Американську модель Кендал Дженнер запідозрили у пластичній операції після публікації серії відвертих фотографій у соцмережах. Відповідні знімки в Instagram зацікавили журналістів The Sun.

На кадрах 26-річна знаменитість позує у бікіні синього кольору, а також топлес, прикриваючи груди руками. Редакція видання припустила, що молодша сестра Кім Кардаш’ян таємно збільшила погруддя, оскільки зараз її форми виглядають більш об’ємно, ніж раніше.

Повідомляється, що Дженнер не вперше провокує чутки про перенесені пластичні операції, проте ні вона, ні її представники не публікують офіційних підтверджень. Один із небагатьох коментарів на тему змін у зовнішності був дан манекенницею особисто у 2017 році, коли шанувальники звинуватили її у збільшенні губ. За словами американки, цю процедуру вона не робила.

У жовтні 2021 року папараці зняли Кендалл Дженнер на виході з будівлі, де розташовувався офіс пластичного хірурга Джейсона Бі Даймонда. Підтвердженої інформації про те, чи вдавалася знаменитість до операцій, немає, проте відомо, що згаданий медичний центр пропонує різні види косметологічних послуг та хірургічних втручань.