Китайці почали масово оперувати вуха заради зовнішності ельфа

Пластична операція по зміні форми вух стала новим трендом серед китайських пацієнтів у 2021 році. Про це повідомляє Vice.

Йдеться про хірургічне втручання, за допомогою якого лікарі коректують вуха і надають їм загострену форму, тим самим імітуючи зовнішність ельфа. На думку пацієнтів, така форма вух візуально витягує обличчя. Видання також зазначає, що в Китаї стирчать вуха є символом удачі.

За інформацією видання, моду на вуха ельфа серед китайців ввели місцеві знаменитості. Фахівці заявляють, що популярність згаданої процедури продовжує зростати. Так, наприклад, на платформі Weibo (аналог TikTok) ролики під хештегом elf ears plastic surgery ( «пластика під ельфійські вуха») набрали більше 700 мільйонів переглядів.

Лікар медичної клініки Gaoshang в місті Гуанчжоу Ю Веньлін (Yu Wenlin) розповів, що щодня виконує близько шести подібних операцій. Найчастіше форму вух змінюють шляхом введення гіалуронової кислоти, в той же час деякі медики імплантують в вуха частина хряща або штучні імпланти.

Підприємниця Сонг Яо (Song Yao) розкрила журналістам вартість косметологічного втручання. За словами 20-річної бізнесвумен, в цілому на придбання бажаної форми вух вона витратила близько 1500 доларів.

Добавить комментарий