Косметолог розкрила способи стерти з шиї ознаки віку

Косметолог Алла Хазова розкрила способи усунути з шиї кільця Венери, які видають вік жінки. У розмові з виданням «Доктор Пітер» експерт зазначила, що у появі ознак старіння, які дратують багатьох росіян старше 40 років, винний не лише вік.

Хазова уточнила, що кільцями Венери називають поперечні складки на шкірі шиї. Вважається, що складки з’являються, коли шкіра в’яне. Проте лікарі дотримуються думки, що вважати їх звичними зморшками не можна. «Насправді характерні заломи на шкірі бувають у будь-якому віці, навіть юному. І не лише у жінок, а й у чоловіків. У дитинстві та юності складки виражені слабо, але з віком стають помітнішими», — пояснила косметолог.

Вона перерахувала основні причини появи заломів на шкірі: погана постава, генетична схильність, травми, сон на животі, порушення гормонального фону, слабкі м’язи, набір ваги. Складки на шиї, за словами косметолога, можна стерти декількома способами. Для боротьби з кільцями Венери лікар порадила користуватися кремами з колагеном та кремами із захистом від ультрафіолету. Також вона рекомендує стежити за поставою та правильно робити самомасаж.

Крім того, за її словами, проти кілець Венери ефективні косметологічні процедури: ін’єкції колагену, біоревіталізація, ін’єкції гідроксіапатиту кальцію та інші. У складних випадках, за її словами, пацієнту слід звернутись до пластичного хірурга.

Раніше косметолог Тетяна Баллірано назвала причини різкого старіння обличчя. За її словами, найчастіше старіння пов’язане з гормональним стрибком через порушення роботи щитовидної залози у клімактеричний період.