Лера Кудрявцева налякала охочих збільшити груди жахливими захворюваннями

Ведуча Лера Кудрявцева розкрила подробиці операції з видалення грудних імплантів. У шоу «Ален, блін!» на YouTube вона розповіла про те, як проходила операція, і про можливі наслідки збільшення грудей.

За словами Кудрявцевої, 15 років тому, коли вона збільшила груди, вона не володіла всією необхідною інформацією. У клініці їй дали довічну гарантію і пообіцяли, що з імплантами нічого не трапиться, навіть якщо по них проїде танк. «Це брехня і це адище!» – налякала глядачів ведуча.

Вона додала, що у низці європейських країн визнано існування так званої хвороби грудних імплантів (breast implant illness, BII). За її словами, імпланти можуть бути причиною багатьох захворювань – від хронічної втоми до аутоімунних захворювань, лімфоми і раку крові. Кудрявцева відзначила, що жоден пластичний хірург не розповість про можливі жахливі наслідки бажаючим збільшити груди.

У грудні 2019 року Кудрявцева перенесла термінову операцію на грудях. Після проходження ультразвукового дослідження (УЗД) і магнітно-резонансної томографії (МРТ) з’ясувалося, що один з її імплантів порвався і протік. В результаті Кудрявцевій видалили імпланти з капсулою і силікон з тканин.

Телелікар Олена Малишева, коментуючи операцію Кудрявцевої, назвала її безпечною і порадила жінкам, які бажають збільшити груди, використовувати тільки вкриті оболонкою імпланти.