Медведєва розповіла про бажання вдатися до пластичної хірургії

Російська фігуристка Євгенія Медведєва заявила, що вважає за можливе вдатися до пластичної хірургії. Її слова наводить teleprogramma.pro.

Медведєва розповіла, що спокійно ставиться до такого роду втручань. «Якщо хочеться щось виправити, потрібно це змінювати, щоб відчувати себе більш впевненою», — пояснила спортсменка. Вона додала, що її бажанням з дитинства було змінити форму носа. «А ось чи буду я це робити — велике питання», — сказала Медведєва.

Спортсменка уточнила, що, на відміну від зовнішності, не хотіла б міняти свій характер. «Завдяки своїм характером, з одного боку, хорошому, з іншого боку — шкідливому і складного, я там, де зараз знаходжуся», — сказала вона.

Раніше фігуристка розповідала про найдорожчу покупку. Це були запонки в подарунок другу.

У поточному сезоні спортсменка не потрапила у фінал Гран-прі, зайнявши друге місце на етапі в Москві і п’яте — в Канаді. Наступним стартом для неї повинен стати чемпіонат Росії в Красноярську в кінці грудня.

Фігуристка — дворазова чемпіонка світу і Європи, а також срібний призер Олімпійських ігор в Пхенчхані. З літа 2018 року його живе в Канаді і тренується в групі фахівця Брайана Орсера.

Добавить комментарий