Модель витратила мільйони рублів на пластику заради менш привабливого обличчя

Модель OnlyFans Дженнафер Лі витратила мільйони рублів на пластику заради менш привабливої ​​зовнішності. Про це вона повідомила Daily Star.

33-річна блогерка з Борнмута, Англія, зізналася, що в 1990-і та 2000-і роки була одержима образом гламурної худорлявої блондинки. Відомо, що задля лялькової зовнішності вона зробила багато пластичних операцій загальною вартістю 48 тисяч фунтів стерлінгів (3,7 мільйона рублів). «Я завжди була задоволена своєю зовнішністю – я була красунею від природи. Незважаючи на це, я все ж таки зважилася на зміни, які зробили мене менш привабливою в очах суспільства», – заявила вона.

Модель заявила, що вставила грудні імплантати у вигляді хірургічного втручання. Крім того, щорічно вона витрачає 3590 фунтів стерлінгів (280 тисяч рублів) на філери та ботокс, щоб змінити пропорції особи. «Виглядати дешево коштує дорого. Мій хірург сказав, що я хочу аномально великі груди, але я не зупинилася на досягнутому», – пояснила дівчина.

Героїня матеріалу додала, що часто незнайомці підходять до неї на вулиці, дивуючись її незвичайною зовнішністю. «Людям дуже подобається торкатися мене, що я знаходжу дивним. Якщо я бачу когось симпатичного на вулиці, я не підходжу і не гладжу його, але незнайомі люди постійно роблять це зі мною», — пояснила Лі.

За словами моделі, вона планує і надалі перетворювати себе всупереч тому, що сім’я незадоволена її чином. «Мені часто кажуть, що раніше я виглядала краще. Але на мою думку, зараз я відповідаю власному ідеальному стандарту краси. Я отримую величезне задоволення тому, що виглядаю як гламурна блондинка-розпусниця», – підсумувала манекенниця.

У квітні, що витратила мільйони на пластику, модель не впізнала себе на старих фото. На знімках, зроблених у 2018 році до трансформації обличчя та тіла, Банні була брюнеткою з короткою стрижкою, пірсингом та маленьким розміром грудей. «Я не впізнаю себе на старих фотографіях. У мене взагалі нема грудей, тільки жалюгідний перший розмір», — прокоментувала вона.