Модель витратила стан на зовнішність сексуальної подружки кролика Роджера

Instagram-модель з американського штату Флорида витратила купу грошей на зовнішність свого мультиплікаційного кумира – Джесіки Реббіт з фільму «Хто підставив кролика Роджера?». Про це повідомляє The Sun.

31-річна Лінді Лі Нунціата (Lindi Lee Nunziato) прославилася в соцмережі і зібрала мільйонну аудиторію завдяки незвичайній зовнішності. Щоб бути схожим на улюбленого персонажа, жінка віддала 53 тисячі фунтів стерлінгів (4,3 мільйона рублів) на пластичні операції, включаючи три збільшення грудей. За її словами, всі зусилля окупаються і приносять плоди у вигляді уваги і подарунків від армії шанувальників.

Американка розповіла, що на першу операцію зважилася в 19 років. «З дитинства я мріяла про величезну груди, і все через Джесіки Реббіт, – стверджує вона. – Мені подобається, що в Instagram я красуюсь перед усім світом. Мене кожен день кличуть заміж ». Через неординарної зовнішності її часто запрошують на фотозйомки.

Лі Нунціата ретельно стежить за фігурою: щоранку вона виконує кардіопрограмм, а вечорами відвідує тренажерний зал. Вона стверджує, що вона ніколи не робила операцій на обличчі, і зізналася, що сім’я намагається контролювати її тягу до трансформації тіла.

Лі закликає своїх фанаток не наслідувати сліпо її приклад і ретельно вивчати наслідки пластики. «Не робіть цього тільки заради уваги і визнання в соцмережах», – закликала вона.

Залишити відповідь