Модель, яка збільшила груди, поскаржилася на колишеться всередині неї імплант

Австралійська модель і блогер Скай Вітлі (Skye Wheatley) поскаржилася на те, що її груди потребують повторного хірургічного втручання після установки імплантів для збільшення обсягу. Про це вона розповіла в Instagram-stories.

25-річна дівчина поділилася проблемою зі своїми передплатниками. Модель заявила, що імплант колишеться всередині її грудей, а на шкірі з’явилася помітна брижі, і тепер їй, ймовірно, буде потрібна реконструктивна операція.

«Я як ходяча зіпсована Барбі», — поскаржилася Вітлі зі сміхом. Блогерша також попросила передплатників допомогти їй з цією проблемою і порекомендувати хороших пластичних хірургів, які виконують подібні маніпуляції.

Раніше в грудні минулого року повідомлялося, що силіконові імпланти американської дівчини змістилися і перекинулися всередині сідниць, чим був викликаний нестерпний біль. Джабра (Jabrena) з Джорджії, США, зважилася на операцію через комплекс з приводу своєї «плоскою» фігури. Через два тижні, коли спав набряк, жінка помітила, що імпланти змістилися, і на шкірі утворилася складка. Через півтора місяці вони вперше перекинулися і, за словами потерпілої, почали обертатися по колу до п’яти разів на тиждень.

Добавить комментарий