Модель збільшила груди до аномальних розмірів заради зовнішності мультгероїні

Модель з американського штату Мічиган збільшила груди до аномальних розмірів, щоб бути схожою на вигадану мультгероіню з фільму «Хто підставив кролика Роджера?» – Джесіку Реббіт. Про це повідомляє видання Daily Mail.

42-річна Фоксі Менажереї (Foxy Menagerie) перенесла першу пластичну операцію шість років тому після розлучення. Вона вставила грудні імпланти в 6,6 тисячі кубічних сантиметрів і тепер має намір збільшити їх до семи тисяч. За її словами, таким чином вона хоче добитися ідеальної фігури у формі пісочного годинника. «В якійсь мірі я одержима пластикою. Просто мені подобається, які вона приносить результати», – зазначила вона.

Менажереї визнається, що хоча їй і подобаються її величезні груди, в повсякденному житті вони завдають їй дискомфорт. «Мене засмучує, коли я раптом усвідомлюю, що великий бюст не дозволяє мені робити абсолютно звичайні речі, наприклад, приготувати їжу на передніх конфорках, – пояснила модель. – Мені складно взуватися, а ще я часто падаю, коли спускаюся вниз по сходах. Мені доводиться триматися за поручні, щоб не розбитися».

Американка стверджує, що в дитинстві вона була скромною і нетовариською. «Поки я не потрапила в модельний бізнес, я майже ні з ким не розмовляла і була непомітною. Потім я подорослішала, одружилася і перестала працювати моделлю. Але через роки після розлучення я знову опинилася на цій доріжці», – розповідає Менажереї. За її словами, пластичні операції позитивно вплинули на її впевненість у собі.

Менажереї не приховує, що в публічних місцях навколишні проявляють до неї підвищений інтерес. «Мене це особливо не турбує, поки людина не починає переступати межі і грубити. Але найчастіше люди поводяться пристойно. Мені подобається фотографуватися з ними», – пояснила вона. У той час як друзі підтримують її захоплення пластичною хірургією, деякі члени її сім’ї не схвалюють подібну одержимість.

Модель планує зробити в травні операцію зі збільшення сідниць. «Не впевнена, що коли-небудь залишуся повністю задоволена своєю зовнішністю», – уклала вона.

Залишити відповідь