Модель зробила пластику сідниць і на півроку втратила можливість сидіти

Індійська модель і блогерша Шилпа Сетхі (Shilpa Sethi) зробила пластичну операцію зі збільшення сідниць і на півроку втратила можливість сидіти. Її історію розповів Daily Mail.

25-річна дівчина з Нью-Делі витратила майже 10 тисяч доларів на операцію з підтяжки стегон і сідниць. «Я завжди захоплювалася спокусливим тілом і спочатку була дуже плоскою», — пояснила вона. Однак після першої процедури у блогерша почалися ускладнення і болю в тілі: вони були настільки сильними, що модель кілька місяців не могла сидіти.

Сетхі вважає, що вона стала жертвою обману клініки. Вона розкрила схему махінацій з відгуками в косметичної індустрії, з’ясувавши, що керівництво просило людей писати позитивні звіти про процедурах за подарунки. Також, за словами Сетхі, рік тому після операції лікаря, який проводив їй операцію, померла 28-річна пацієнтка.

В результаті блогерші довелося витратити ще 60 тисяч доларів, щоб виправити помилки першого хірурга. Вона перенесла ще три коригувальні процедури, які виявилися дуже болючими. Тільки після цього дівчина змогла повернутися до звичайного життя. Проте Сетхі не шкодує, що зважилася на операцію, так як завдяки своїй фігурі вона змогла окупити всі витрати, добре заробити і навіть накопичити на операцію по збільшенню грудей.

На Instagram моделі підписані понад 1,2 мільйона чоловік. Сетхі зізналася, що розповіла цю історію, щоб попередити інших дівчат про наслідки неякісних операцій, і закликала не заробляти на написанні підроблених відгуків.

Добавить комментарий