Названо спосіб боротьби зі зморшками уві сні від Дженніфер Лопес

Бьюті-експерт Мішель Сільва: Дженніфер Лопес спить на спині, щоб не було зморшок

Бьюті-експерт та екс-помічниця пластичного хірурга Мішель Сільва у TikTok (@therealmichellesilva) назвала зірковий спосіб для боротьби зі зморшками. Вона розповіла, що багато знаменитостей, зокрема і Дженніфер Лопес, сплять на спині, щоб не було зморшок, повідомляє видання The Sun.

В опублікованому ролику Сільва зізналася, що вивчає усі методи боротьби із віком. “Якщо вам за 30, 40 або 50 років і ви схиблені на боротьбі зі старінням, як і я, ці поради для вас”, – сказала вона.

Експерт зізналася, що близько 10 років тому, коли працювала із пластичним хірургом, чула, як він питав пацієнтів, у якій позі вони сплять. Виявилося, що за станом особи можна визначити позу, яку людина віддає перевагу сну.

«На тій половині особи, де спить людина, зморшок завжди більше, — зазначила Сільва. — Але є спосіб вирішення цієї проблеми».

Тіктокер додала, що пластичний хірург завжди казав пацієнтам: «Знаю, пані, що це незручно, але навчитеся спати на спині. Ніколи не засинайте на животі, уткнувшись обличчям у подушку».

Бьюті-експерт зазначила в ролику, що на спині сплять багато знаменитостей, у тому числі 52-річна Дженніфер Лопес, яка виглядає набагато молодшою ​​за свої роки.