Ніс Кардаш’ян визнали еталоном

Американські лікарі заявили, що клієнтки вважають носи деяких сестер Кардаш’ян еталоном. Про це вони повідомили виданню Daily Mail.

Популярні пластичні хірурги Террі Дуброу (Terry Dubrow) і Пол Нассіф (Paul Nassif), що виправляють помилки своїх колег на телевізійному шоу Botched, розповіли, що перед операцією в якості ідеального прикладу люди найчастіше вибирають Кім і Кортні Кардаш’ян. Нассіф додав, що попит на пластичні операції, зокрема ринопластику, також зріс саме через родину Кардаш’ян-Дженнер.

«Все, що стосується Кардаш’ян, — будь філлер в губах Кайлі або зовнішній вигляд Кім в цілому, — спонукає до пластики», — прокоментував хірург і назвав цих жінок сучасними Мерилін Монро.

На закінчення Нассіф зазначив, що крім операцій сестри популяризували фоторедактори, що дозволяють змінити контури особи, такі як FaceTune.

У лютому Кім Кардашьян заявила, що ніколи не робила пластику носа. «Все думали, що операція була, але я просила їх дочекатися, поки у мене з’являться діти. Я говорила: ви все побачите самі, тому що у моїх дітей буде мій ніс », — пояснила Кардаш’ян під час майстер-класу з візажистом Маріо Дедівановічем (Mario Dedivanovic) в Лос-Анджелесі.

Добавить комментарий