Офіціантка розкрила спосіб збільшити груди заради чайових без операції

Офіціантка розкрила спосіб візуально збільшити груди заради чайових без операції та здивувала користувачів мережі. На опублікований у TikTok ролик звернули увагу журналісти Daily Star.

Згідно з матеріалом, американська мережа барів Hooters славиться своїми офіціантками з пишними формами та уніформою з глибоким декольте. На розміщених у мережі кадрах співробітниця закладу Кірстен показала, як вона готується до робочої зміни. Насамперед, дівчина одягає бюстгальтер з пуш-ап ефектом, який збільшує її груди на два розміри. Після цього вона додатково підкладає в чашки силіконові вставки, щоб форма грудей здавалася природнішою. Потім Кірстен наносить на погруддя коричневі тіні для повік, які надають груди візуальний об’єм і чіткий контур.

«Насправді, у житті у мене дуже маленькі груди, як у підлітка. За допомогою цього лайфхака вона виглядає так, наче робота в Hooters – це моє покликання», – посміялася Кірстен. За її словами, завдяки своєму декольте дівчина заробляє в середньому 1300 доларів чайових на тиждень (95 тисяч рублів).

Користувачів мережі здивував трюк Кірстен. “Я в шоці. Не думала, що це так складно», «Невже всі офіціантки так роблять?», «Ого! Спасибі за пораду! Виглядає дуже натурально», «Все життя – обман», «Навіщо ти всім розповіла наш секрет!», «Геніально», – писали вони.

Раніше в червні дівчина зі грудьми, що росте з кожним роком, розповіла про повсякденні проблеми. Згідно з матеріалом, груди 18-річної Ані Сент Джеймс (Anya St James) почали активно рости з 13 років. За словами дівчини, з того часу її погруддя з кожним роком збільшувалося на розмір і досі продовжує зростати. У зв’язку з цим, австралійка страждає від болів у спині, шиї та плечах. Крім того, вона часто стикається з небажаною увагою з боку незнайомих людей.