Пластичний хірург назвала ідеальну форму губ і викликала суперечки у мережі

Пластичний хірург із Каліфорнії Моніка Кью назвала ідеальну форму губ та викликала суперечки у мережі. На відео у її TikTok-акаунті звернуло увагу видання The Sun.

Фахівець розповіла, що досконалі губи повинні мати окреслений кордон між слизовою оболонкою рота і шкірою губи, а також чітку дугу Купідона — лінію верхньої губи з заглибленням посередині. «Центр губ має бути об’ємним. Поступово губи повинні звужуватися, йдучи у різні боки, до куточків. При цьому краще, щоб куточки губ були трохи піднесені», – заявила Кью.

Багато передплатників не згодні з думкою експерта і поспішили спростувати її теорію в коментарях під публікацією. «Не змушуйте мене почуватися гірше», «А в мене якраз куточки губ опущені», «Ви спеціально зробили так, щоб я почав комплексувати?», «Здається, мені треба звернутися за допомогою», «Я роздавлений», — висловлювалися вони.

Проте знайшлися й ті, хто підтримав К’ю. «Дякую, ви вселили впевненість у мене», «Мені це було важливо дізнатися», «Відчуваю себе досконалою», «Супер! Якраз недавно мій хлопець сказав, що у мене гарні губи», «Дуже, я задоволена», — писали користувачі.

У квітні зоряна візажистка Лаура Кей розкрила секрет ідеального зовнішнього вигляду Кейт Міддлтон. Британка пояснила, що герцогиня Кембриджська дотримується кількох основних правил при створенні образу. Наприклад, Міддлтон завжди з’являється на публіці з укладанням, виконаним феном, а в макіяжі вважає за краще використовувати бронзові та мідні відтінки і робити акцент на чітко окреслені брови та легке сяйво на губах.