«Потворна» дівчина з обличчям бабусі обзавелася новою зовнішністю

Дівчина з китайської провінції Ляонін, яку прозвали потворною через зморшкувату шкіру і обвислі щоки, обзавелася новою зовнішністю. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Сяо Фен страждала рідкісним генетичним відхиленням — прогерією. Через хворобу 15-річна дівчина була схожа на стареньку і піддавалася цькуванням з боку однокласників. Вона звернулася за допомогою до філантропа Го Мін’ї, написавши йому листа. У посланні вона зізналася, що хоче жити нормально, вивчитися на лікаря і не боятися оцінюючих поглядів перехожих.

Мін’ї зайнявся збором коштів на її лікування, яке оцінювалося приблизно в 506 тисяч китайських юанів. Операція пройшла 29 грудня минулого року під керівництвом 10 хірургів, 3 анастезіологів та 5 медсестер і тривала 7,5 години. Фахівці видалили з обличчя дівчини 7 сантиметрів зайвої шкіри.

У понеділок, 20 січня, Сяо Фен продемонструвала результати пластичної операції на прес-конференції в місті Шеньян, провінція Ляонін. Там вона вперше побачила своє відображення в дзеркалі після тривалої реабілітації. На сцені дівчина розплакалася і обняла батьків.

Лікарня, в якій її оперували, не стала брати плату за лікування. Керівництво побажало, щоб Сяо Фен використала зібрані громадськістю гроші на реабілітацію і майбутні дослідження в сфері медицини.

Добавить комментарий