Ріта Дакота показала обличчя після пластичної операції

Російська співачка та композитор Ріта Дакота показала особу після проведеної пластичної операції. Відповідне відео вона опублікувала у сторіс на своїй сторінці в Instagram

На розміщених кадрах поп-виконавиця продемонструвала результат після ринопластики, яка тривала три години. «Ну ось, друзі, без фільтрів та масок. Завдання — усунути дефект і залишитися при цьому, бо ти популярний артист — суперскладне завдання», — поділилася знаменитість своїми враженнями з передплатниками.

Шанувальники оцінили нову зовнішність Дакоти і почали писати компліменти в «Дірект». «Зовсім не змінилася у бік ляльки!», «Дуже круто, Рито! Вже видно, що бомба», «Та сама улюблена Рі, тільки ніс тепер рівний», «Який кльовий, рівний і гарний носик! Не знаю, що там по набряках, але лікар зробив геніальну роботу», «Гарно навіть з пластиром», «Гарна яка. І навіть набряку ніби й немає», — висловилися вони.

Раніше у травні Ріта Дакота розповіла про свій стан після проведеної операції. Спочатку артистка заявила, що одразу після процедури почувалася добре і здивувалася відсутності больових відчуттів. Але наступного дня вона поскаржилася на погане самопочуття, спровоковане хірургічним втручанням. Дакота зізналася, що не могла спати, оскільки ніс почав хворіти, і вона не могла дихати.