Росія зіткнулася з нестачею силіконових імплантів

У Росії її повністю зникли імпланти для операцій зі зміни форми сідниць. Про те, що фахівці зіткнулися з таким браком, пише KP.RU.

Пластичний хірург Амджад Аль-Юсеф розповів, що подібна операція не користується особливою популярністю. Як наслідок, силіконові імпланти для сідниць через їхню дорожнечу та складнощі з логістикою просто перестали завозити. Менш критична ситуація склалася з постачанням грудних імплантів, додав він, пояснивши, що «доводиться брати те, що є, вибору практично не лишилося».

У свою чергу, пластичний хірург Дмитро Мельников розповів, що імпланти поставляються в колишньому обсязі. Єдиний пік був під час ажіотажу, коли щодо Росії Захід почав запроваджувати санкції.

8 травня російські дантисти заявили, що частка імпортного обладнання, матеріалів та розхідників у стоматологічних клініках Росії становить у середньому 90 відсотків, а за деякими позиціями – 100 відсотків. У зв’язку з цим, вартість лікування зубів в умовах санкцій з лютого зросла в середньому на 30 відсотків. При цьому деякі клініки підвищили ціни вдвічі.

Раніше генеральний прокурор Росії Ігор Краснов пояснив зростання цін на ліки жадібністю медичних комерсантів. Він заявив про необхідність припиняти спроби спекуляцій на фармацевтичному ринку.