Росіянин помер після ринопластичної операції

У московській клініці пластичної хірургії пацієнт помер після операції з виправлення носової перегородки. Про це повідомляється в Telegram-каналі «112».

За даними каналу, стан 38-річного росіянина погіршився, коли він почав приходити до тями після анестезії. Він намагався вирватися, висмикнув крапельницю і трубку, після чого у чоловіка зупинилося серце. Медики не змогли реанімувати пацієнта. За попередньою версією, причиною смерті стало гостре порушення мозкового кровообігу.

Раніше Росздравнадзор перевірив понад 1,2 тисячі клінік пластичної хірургії. Порушення, пов’язані із загрозою життю і здоров’ю пацієнта, виявили майже в 70 відсотках усіх клінік пластичної хірургії в Росії. Йдеться про відсутність цілодобового спостереження і лікування, використання незареєстрованих, неякісних та прострочених ліків.

В ході перевірки, зокрема, з’ясувалося, що, в одній з клінік в Кемеровській області замість хірурга операції виконував офтальмолог. У Москві лікарі самі купували грудні імпланти без документів, що підтверджують їх якість. Трьох пацієнток лікарні, в якій вони працювали, довелося відвезти на швидкій, а на майно накласти арешт.

Добавить комментарий