Росіянка продала квартиру заради пластики і залишилася зі знівеченим тілом

Жителька Новосибірська Катерина Князєва залишилася зі спотвореним тілом після невдалої пластичної операції. Про це повідомляє KP.RU.

Зазначається, що жінка, вага якої сягала 140 кілограмів, хотіла прибрати з живота надлишки жирових відкладень і шкіри і погодилася на абдомінопластику, на яку потрібно 300 тисяч рублів. Щоб сплатити дорогу процедуру, росіянка вмовила чоловіка продати трикімнатну квартиру. Проте, за її словами, хірургічне втручання пройшло невдало.

«Шкіра з живота була прибрана, а от “вушки” висіли. Лікар сказав, що пізніше це все само піде. Він прописав мені антибіотики та післяопераційний масаж, щоб шкіра відновлювалася. Я повернулася додому і лежала тиждень – майже не вставала, а потім через пупок почала виливатися якась рідина», – поскаржилася пацієнтка, у якої згодом виявили стафілококову інфекцію.

В результаті Князєвої повторно провели операцію за 50 тисяч рублів, після якої почали розходитися шви. При цьому у районі пупка у жінки виник абсцес. «Операцію, на мою думку, було проведено неякісно. Рубці, навпаки, ще більше понівечили моє тіло. Я страждаю вже півтора роки», — зазначила сибірячка.

Відомо, що пацієнтка звернулася за допомогою до фонду постраждалих від естетичної медицини «Чорний шприц», сподіваючись повернути витрачену суму та віднесла до клініки досудову претензію.