Російські дієтологи назвали спосіб їсти все і не товстіти

Дієтологи Івашкевич та Володимирова закликали займатися спортом та слухати свій організм

Російські дієтологи назвали спосіб, як є все і не товстіти. Їхні коментарі наводить видання Woman’s Day.

За словами лікаря-дієтолога Інституту пластичної хірургії та косметології Оксани Володимирової, до свого щоденного раціону можна включати всі продукти, якщо враховувати їхню калорійність. Крім того, фахівець порадила додати більше фізичних навантажень. «Активні заняття спортом допоможуть вам не одужувати від з’їденого», — розповіла вона.

До того ж нутріціолог Ганна Івашкевич запропонувала прислухатися до свого організму. Експерт запевнила, що він сам каже, в який час і що йому треба зажадати. «Якщо захотілося з’їсти м’яса – з’їжте шматок хорошого м’яса з овочевим салатом, якщо захотілося солодкого – не треба з’їдати цілий торт. Достатньо буде або яблука, або маленької часточки гіркого шоколаду», – пояснила лікарка.

Насамкінець головний лікар австрійського центру здоров’я Verba Mayr Наталія Едель пояснила читачкам, що фахівці в галузі дієтології рекомендують споживати тільки здорову їжу. Однак, якщо дозволити собі один гамбургер на рік, то нічого страшного не станеться, але піддаватися на часті спокуси краще не треба, зробила висновок вона.