Російський хірург назвала пластичні операції чоловіків для приваблення жінок

Російська пластична хірург, кандидат медичних наук Тетяна Романовська розповіла, які пластичні операції роблять чоловіки для привернення уваги жінок. Коментар експерта наводить видання Grazia.

Так, щоби відповідати стандартам привабливості, найчастіше клієнти чоловічої статі вирішуються на блефаропластику, зазначила лікар. Ця процедура допомагає позбутися грижових утворень та ознак втоми на обличчі, а також дозволяє змінити розріз очей. Крім того, серед зазначених маніпуляцій хірург назвала рино- та отопластику.

Також до списку Романівської увійшли корекція шийно-підборідного кута та голлівудський фейсліфтинг, який рекомендується клієнтам із такими віковими змінами, як опущення м’яких тканин обличчя та шиї. «Головна особливість голлівудського фейсліфтингу – підтягування тканин, які розташовані під SMAS-шаром (щільний підшкірний шар, який відповідає за підтримку м’язового каркасу). Таким чином піднімається середня зона обличчя – цього ефекту досягти іншими техніками неможливо», – пояснила співрозмовниця видання.

Раніше у травні пластичний хірург Отарі Гогіберідзе назвав росіянам пластичні операції, які здатні візуально зістарити обличчя. Лікар додав у добірку методики ліфтингу верхньої третини особи: броуліфт, скроневу підтяжку та підтяжку чола. За його словами, після цих процедур брови можуть бути розташовані занадто високо, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду.