«Вічно молода» 60-річна бабуся розкрила секрет своєї привабливості

«Вічно молода» мешканка англійського міста Саутенд-он-Сі, графство Ессекс, розкрила секрет своєї привабливості. Її слова наводить видання Daily Mail.

60-річна бабуся Дайан Гарнер, у якій троє синів і дві внучки, розповіла, що ніколи не колола ботокс, а для догляду за шкірою користується бюджетними косметичними засобами. «Я пробувала дорогі крему, але вони не давали видимого ефекту», — підкреслила багатодітна британка.

Також вона стежить за якістю свого волосся: регулярно підфарбовує коріння і підстригає сухі кінчики. 15 років тому Гарнер зробила збільшення грудей. За її словами, пластична операція підвищила її самооцінку.

Для підтримки спортивної форми вона чотири рази на тиждень займається йогою і пілатесом. «Так я знімаю з плечей напругу від роботи за комп’ютером і тримаю тіло в тонусі. Завдяки фітнесу у мене підтягнуті стегна і пружний живіт », — пояснила Гарнер.

Британка додала, що знаходиться в романтичних стосунках з чоловіком, але вважає за краще жити з ним порізно. «Ми бачимося тільки по вихідним. Я люблю бути незалежною і проводити час з подругами. Наприклад, на 60-річчя ми вирушили з друзями у відпустку на Домініку, — зізналася вона. — Я люблю бути в суспільстві чоловіки, але не весь вільний час ».

Добавить комментарий